День Києва-2017

 28.05.2017 провела неймовірний концерт на честь Дня Києва в цетрі столиці на Софійській площі! Впевнено кажу, що, на даний момент це найкращий День міста в  моєму житті! 

Велика й  дуже красива сцена, чудовий спів-ведучий Володимир Андрієвський, цікава програма й  найкращі в світі глядачі - все в  кращих традиціях свят на Софій. Дуже рада, що цьогоріч головні заходи знагоди Дня міста довірили Folk Ukraine.

Загалом, серія концертів почалася ще 25 травня, а мені випала честь працювати на закритті. І маю зізнатися - то велика удача, адже программу завершував атмосферний  и неповторний виступ Pianoboy!!! 

Програма дня, взагалі, була дуже різнопланова. На перший погляд, навіть трохи занадто різна. На свой сторінці у фейсбуці, режисер свята, Світлана Рихлюк, написала, що міркує над тим, як об'єднати японські танці під рояль, оркестр, дитячий гопак, показ мод і Діму Шурова. Але нічого, всі, ніби об'єдналося - жодна японська дитина не постраждала!

Почалося все, дійсно, з японських танців, тому-що (як виявилося) цього року виповнюється 25 років встановлення дипломатичних зв'язків між Україною та Японією і, на додачу, 45 років, як Київ "дружить" з японським містом Кіото.

Продовжили програму дитячі танцювальні колективи, танці були українськими. Виявляється, заразом ми відзначали й  день гопака. Танцювали дуже круто! Також цікаво було подивитися на етнічно-патріотичний показ колекції VoleeYu Fashion.

Потім купу задоволення приніс виступ Державного естрадно-симфонічного оркестру України. З ними я колись вже працювала на Софійській площі і вони, без перебільшення, фантастичні!!! 

Дуже порадувала MamaRika. Коли я  працювала на Новому каналі, ми якраз висвітлювали події "Фабрики зірок", де вона була як Еріка. Вперше почула її наживо,з авторською програмою і в новому образі. Дуже сподобалося! Годину запалювала й тримала всю площу - такий виступ заслуговує на повагу. Та й музика, крім того, якісна.

А щодо виступу Pianoboy - то взагалі, Космос. Атмосфера, настрій, музика - не передати словами. В певній мірі, є перевага в тому, що слухаєш концерт за лаштунками - є можливість бачити повну площу глядачів, зачарованих позитивною енергетикою, які схожі на одне, тепле море, що грає хвилями біля сцени.

Сам виконавець так розкачався, що облив ведучого Володимира Андрієвського водою із пляшки, а мене поцілував у щічку.

Погодьтеся, в жінки-ведучої є певні привілеї!

10 особых примет и мыслей по этому поводу

1. Хороший ведущий существует! Некоторые экземпляры были замечены в естественной среде обитания.

2. Своего хорошего ведущего Вы узнаете даже в беседе по телефону.

3. Если вам нужен хороший ведущий на мероприятие или тамада на свадьбу, и вы хотите выбрать из нескольких вариантов, то возможных кандидатов должно быть не больше трёх. Иначе Вы рискуете совсем запутаться и выбрать странного дядьку с глупыми конкурсами.

4. Хороший ведущий излучает позитив без фанатизма и профессионализм, который сразу заметен.

5. Хороший ведущий на корпоративе у партнёров или тамада на свадьбе у Ваших друзей - не всегда Ваш хороший ведущий. Здесь всё индивидуально, как платье невесты или настроение шефа после пятой рюмки абсента.

6. В 21 веке хорошим ведущим может быть женщина. А теперь остановитесь и подумайте: возможно, вам нужна именно хорошая ведущая?

Остановились? Подумали? Тогда читайте дальше, поскольку данный сайт посвящён именно хорошей ведущей.

7. На первой встрече хорошая Ведущая не будет полчаса заниматься самовосхвалением. Она начнёт с вопросов о Вашем мероприятии, Ваших пожеланиях и Вашем видении будущего события. Потом расскажет о себе и покажет достойную презентацию.

8. Хорошая ведущая (или тамада) НЕ может проводить ДЕШЁВУЮ программу, но она обоснует каждую цифру своего гонорара. Кстати, гонорар хорошей ведущей вы отдадите с удовольствием.

Да ещё вот что! Касательно слова «Тамада». Оно всё больше уходит в прошлое, уступая своё место именно Ведущим. «А в чём, собственно разница?» - спросите вы. Только лишь в том, что ведущего можно назвать тамадой, если вам так больше нравится, а вот сделать из тамады ведущего – довольно неблагодарное занятие.

Но мы немного отвлеклись от главного!

9. Чтобы хорошая ведущая провела именно ваше мероприятие, её лучше забронировать заранее. Самый действенный способ – предоплата.

10. Между тем, что вы увидите в презентации и тем, что получите на мероприятии, существует большая разница. Если вы имеете дело с хорошей ведущей, результат превзойдёт ожидания только в сторону позитива. Если....

Хотя какие «если», если вы на этом сайте. Только положительный результат!